امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تورو خدا بخوان و براحتی از ان نگذر...
سلام دو ساعت پیش رفته بودم توی سایته جهان نیوز و مهمترین خبرشو که درباره ی سومالی بود خوندم و اشک در چشمانم جمع شد نمیخوام تبلیغ سایتشونو بکنم ولی بتون پیشنهاد میکنم که همین الان یه سری به سایت بزنید.

اگه میخواین بفهمین که قلبتون از سنگه یا نه نمیخواد تو اینترنت سرچ کنینو برین تویه این سایتای مزخرف و بعدم فاله عشقو سنگ رو بدید نمیخواد عشق سنجو رو امتحان کنین من یه راه حله خیلی کوچیک واست دارم

[عکس: 241.jpg]

[عکس: mousavinia20110805080546577.jpg]

اگه میدونی که هنوزم عشقو انسانیت تو وجودت هست یا حتی اگه نمیدونی هست یا نیست همین الان پاشو و به مردمه سومالی کمک کن...(فقط در حد وسعت)

ولی مطمئن باش اگه کمک نکردی ذره ای از انسانیت تویه وجودت نیست نمیخوام بت شماره حساب بدم خودت بری حلال احمر کمکت میکنن.فقط اگه میدونی که کمی از محبت و انسانیت داریو جونه حتی یه انسان برات مهمه پاشو! نذار که شیطان گولت بزنه و بگه تو این پولو نیاز داری...بت قول میدم وقتی که هر ایرانی با کمکش جونه هزاران سومالی رو نجات بده این تو ذهنه بچه های سومالی میمونه و اگه خدایی نکرده ما به مشکل افتادیم میان و کمکمون میکنن.

مطمئن باش که یک بچه منتظره کمک های توئه شاید با خوردن یک نونه خشک از مرگ نجات پیدا کنه...

فکر نمیکنم که هیچ وقت دوست داشته باشی برادر یا خواهرتو تو بغلت بگیری و از فرو رفتن استخوان هایه اونا تو بدنت خوشت بیاد

و این اطمینانو هم به کسایی که کمک نکردن میدم شما بعدا جواب خدا را چی میدین؟وقتی که خدا پرسید تو که حتی یه ریالم داشتی چرا کمکشون نکردی؟جوابه خدا هیچی جوابه اون بچه های طفله معصومو چی میخوای بدی؟میخوای بگی موبایلو ماشینو خونم از نجات دادنه جونه یه انسان برام مهمتر بود؟

واستون خیلی صادقانه نظرمو نوشتم میخوام وقتی اینو خوندی کوپیش کنی رویه وبت و توی هر سایتی که رفتی اینو پیست کنی تا جونه حتی یه نفرو هم نجات داده باشی...

[عکس: L00917140516.jpg]

خدایا مردمه کشوره مارا از خود بینی نجات بده و انها را حتی برای یک لحظه به فکر بینداز...
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط: setareh
zapszapsوااای خدایا............................خیییییییییییییلی دلم سوختzapszaps

سَر بِه سَر من نَذارید ادمـــــــــــــــــــــآ ....

پارتیِم خداستــــــــــــــــــــ ـــــــــــِِِِِ

پاسخ
سپاس شده توسط:
وای خدایا چه وحشتناکه
پاسخ
سپاس شده توسط: