امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 4.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قسمت مورد علاقتون از یه آهنگ ...+ دلیل...
هم نظری ، هم خبری ، هم قمران را قمری
هم شکر اندر شکر اندر شکری
تو معشوقه ی دیوانه ی پر شور و شرم باش
فقط یار من و یار من و یار خودم باش

پازل بند | معشوقه
شاد باش، نه یک روز بلکه هزاران سال
بگذار آوازه شاد بودنت چنان در شهر بپیچد
که رو سیاه شوند
آنانکه بر سر غمگین کردنت شرط بندی کرده اند.
پاسخ
سپاس شده توسط:
چشات منو اصلا ندید هر دفه که برگشتی بدتر زدی

نه اینکه تمومه کارم فقط یه کم خستم همین

از وقتی رفتی تو از اینجا این خونه آروم نداره

نمیخوام یادت بیوفتم کاش هیچ وقت بارون نباره

یهو دادی به کی جامو چجوری تو دلت جا شد

تو که شلوغ شده دورت این دیوونه تنها شد

این دیوونه تنها شد …

آهنگ عکس قدیمی شهاب مظفری
پاسخ
سپاس شده توسط:
برد آرام دلم یار دلارام کو
آنکه آرام برد از دلم آرام کو
آنکه آرام برد عشق من و جان کو
آنکه عاشقش شدم جانان جانان کو
وای وای وای دل من شده عاشق نگاش
وای که نمیدونستم میشم پریشون چشاش
TongueTongueTongueTongueTongue
آهنگ پازل باند دلارام
پاسخ
سپاس شده توسط:
من از این شهر میرم
شهری که گذشته هامو پوشونده
خاطرات خوبمون جا مونده
تو تموم کوچه ها ,
من از این شهر میرم
تو بمون و آدمای بی سایه عاشقانه های گرم و بی پایه , تو فکر موندنم نباش

بی خداحافظی
پاسخ
سپاس شده توسط:
وای وای دل من شده عاشق نگاش ...

این قسمتش ورد زبونم شده Tongue

پازل بند
پاسخ
سپاس شده توسط:
فقط یادت نره
شدی عشقه کسی که از همه عاشقتره
اینو یادت نره ..
عشقم فقط با من بخند
دیگه چشمانو رو دور و بری هاتم ببند
آره با من بخند
فقط جایی نرو
میدونی دل ندارم دیگه تنهایی نرو
دیگه جایی نرو ..
فقط عشقم فقط با من بمون نذار هیچ چیزی بندازه جدایی بینمون
آره با من بمون

بهنام بانی | اخماتو وا کن
پاسخ
سپاس شده توسط:
من دختر روزای تنهایی با هر عذاب تازه جنگیدم
از وحشت فردا نگو با من
روزای از این بدترم دیدم

یکمی شبیه زندگی خودمه این اهنگ
یــکـــی هـــست اونــ بــالا 
کـــهـ خـالــصــانــه بـاهـــاتـه
پاسخ
سپاس شده توسط:
مثل هر رابطه ای نه سیاه بود نه سفید
اما این علاقه رو چه طوری میشه ندید
روی احساسم بهت مگه میشه پا گذاست
هیشکی اندازه ی من موندنو باور نداشت

شادمهر ... ادامه میدمت
مــرا ✿دخـتر خانـــوم✿ مے نـامــند
غرورے دارم
كـ‌ه براے تنها نبودن ،‌ لـه نمـﮯ شود
احساسـﮯ دارم
كـ‌ه با منطق ِگدايان نمـﮯ سازد
قلبـﮯ دارم
كـ‌ه هنوز تیزے خنجر نامردے را نخوردهـ استـــ
و زيـبايــﮯ هايـﮯ دارم
كـ‌ه حراج چشم هاے بيگانـ‌ه نخواهد شد!
پاسخ
سپاس شده توسط:
ای خدا چرا من شعرارو حفظ نمیشم که الان
به دردم بخوره ؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
مـــن پـــشـتــ ایـن پـنــجــره مــیـشــیـــنـمـ
بـــاروونــو تـــو چـــشـمــ تـو مــیــبـیـنـــمـــ
عـــیـبــی نــدارهـ چـشـــمــتـو وا کـــن
عـــیـــبـی نـــدارهـ بــاز غـــمـــگـــینــمـ
بـازی نـــکـــن بــا قــلــبـــ داغـــونـمـــ
مـــن آخـــر بـازی رو مــیـدونـــمـــ
حــیــفـــه بــخـــوایــمـــ از هـمـ جـــدا بـاشـیــمــ
مــن خـیـلـــی وقـتــهـ بــا تـــو هـــمـــخــونــمــ
.
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خب شما نظر بدید،خانوم وآقایون،البته با دلیل!!!!!!!!! n@st@r@n 14 821 ۲۷-۰۲-۹۶، ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: taranomi
  نوشیدنی مورد علاقه ت چیه؟ MaryaM_sh 8 575 ۱۵-۰۴-۹۵، ۰۴:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: barooni
  توی این مورد شوخی نکنیم لطفا 2fan2314 10 540 ۱۵-۰۷-۹۴، ۰۳:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sadaf

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
97 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۵-۰۲-۹۶, ۱۱:۴۷ ب.ظ)، لیلی (۰۸-۰۱-۹۶, ۰۲:۴۳ ب.ظ)، sadaf (۲۷-۰۳-۹۶, ۰۵:۴۰ ب.ظ)، زینب سلطان (۱۶-۱۱-۱, ۱۰:۳۶ ق.ظ)، v.a.y (۲۸-۰۲-۹۶, ۰۷:۲۴ ب.ظ)، N!rvana (۲۸-۰۵-۹۵, ۰۸:۱۵ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۱-۰۱-۹۶, ۰۱:۵۶ ب.ظ)، zahra16 (۰۳-۰۶-۹۵, ۰۶:۳۱ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۷-۰۶-۹۷, ۰۱:۴۶ ب.ظ)، hadis hpf (۰۱-۰۳-۹۹, ۰۱:۴۶ ق.ظ)، نويد (۰۳-۰۸-۹۹, ۰۴:۱۴ ق.ظ)، Katayoon (۱۴-۰۵-۹۶, ۰۲:۰۵ ق.ظ)، Ar.chly (۲۵-۰۲-۹۶, ۰۸:۰۱ ب.ظ)، farnoosh-79 (۰۹-۰۹-۹۵, ۱۰:۱۵ ب.ظ)، • Niha • (۰۳-۰۶-۹۵, ۰۷:۰۱ ب.ظ)، Neda0077 (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۲۷ ب.ظ)، €ستايش€ (۲۹-۰۹-۹۴, ۱۰:۳۴ ب.ظ)، سرنای را (۲۳-۰۵-۹۵, ۰۸:۲۹ ب.ظ)، heliia (۱۱-۱۰-۹۵, ۱۲:۱۷ ب.ظ)، zeinab.r.1999 (۳۱-۰۳-۹۵, ۰۹:۴۸ ب.ظ)، *گیسو* (۲۰-۰۳-۹۶, ۱۲:۱۲ ب.ظ)، 2fan2314 (۳۱-۰۳-۹۵, ۱۲:۴۷ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۳-۰۵-۹۵, ۰۷:۱۵ ب.ظ)، T a R a N e (۰۴-۰۴-۹۵, ۰۷:۳۴ ب.ظ)، *hasti* (۳۱-۰۳-۹۵, ۰۷:۲۲ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۸-۰۵-۹۵, ۰۵:۵۹ ب.ظ)، nasim30 (۲۸-۰۹-۹۴, ۰۹:۰۲ ب.ظ)، avapars (۲۳-۰۲-۹۶, ۱۲:۴۲ ق.ظ)، barooni (۰۵-۰۹-۹۹, ۱۲:۵۵ ق.ظ)، armiti (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۴۷ ب.ظ)، aydil (۰۱-۰۵-۹۶, ۰۳:۱۹ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۹-۰۹-۹۴, ۰۷:۳۱ ب.ظ)، صنم بانو (۰۲-۱۱-۹۶, ۰۷:۵۶ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۸-۰۹-۹۴, ۰۵:۱۷ ب.ظ)، فائزه 2 (۲۹-۰۹-۹۴, ۰۷:۳۰ ب.ظ)، sahar* (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۴۳ ب.ظ)، hanane (۰۲-۰۴-۹۵, ۰۷:۳۲ ق.ظ)، محبوب (۱۳-۱۰-۹۴, ۱۲:۰۴ ق.ظ)، ӄoCholOo (۰۵-۱۰-۹۵, ۰۷:۵۹ ب.ظ)، برف سیاه (۰۹-۰۹-۹۶, ۰۶:۰۹ ب.ظ)، عسل6 (۰۹-۰۵-۹۶, ۰۷:۵۸ ب.ظ)، M@rzi (۱۵-۰۴-۹۵, ۰۳:۰۶ ق.ظ)، mortal enemy (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۲:۵۴ ب.ظ)، ثـمین (۲۵-۰۲-۹۶, ۰۹:۴۰ ب.ظ)، Amir ALI (۰۲-۰۴-۹۵, ۰۳:۵۹ ب.ظ)، maryamix (۰۳-۰۶-۹۵, ۰۶:۰۳ ب.ظ)، zo68 (۲۱-۰۲-۹۶, ۰۳:۵۲ ب.ظ)، دخترشب (۱۴-۱۱-۹۶, ۱۲:۵۳ ق.ظ)، AsαNα (۱۳-۱۱-۹۶, ۱۱:۴۸ ب.ظ)، ft.samadi (۱۶-۰۲-۹۶, ۱۰:۰۸ ب.ظ)، NARCISSUS.97 (۲۷-۰۱-۹۶, ۰۹:۴۳ ب.ظ)، hananee (۰۳-۰۶-۹۵, ۰۸:۳۷ ب.ظ)، maral:) (۲۱-۰۶-۹۵, ۰۶:۴۹ ق.ظ)، _AYNAZ_ (۲۸-۰۵-۹۵, ۰۵:۲۹ ب.ظ)، الف.الف (۱۳-۰۵-۹۶, ۱۰:۳۸ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۶-۰۲-۹۶, ۱۱:۵۱ ق.ظ)، آسیل (۲۳-۰۵-۹۵, ۱۱:۲۷ ب.ظ)، d.ali (۰۱-۰۳-۹۹, ۰۴:۰۹ ب.ظ)، .AtenA. (۰۸-۰۳-۹۶, ۰۵:۴۲ ب.ظ)، یه دختر تنها (۱۱-۰۹-۹۵, ۰۸:۳۶ ب.ظ)، دختربهار (۲۰-۱۲-۹۶, ۰۴:۰۴ ب.ظ)، Land star (۱۶-۰۵-۹۶, ۱۰:۴۴ ق.ظ)، •Vida• (۰۸-۰۹-۹۶, ۰۴:۲۰ ب.ظ)، minoo_f (۱۶-۰۲-۹۶, ۰۹:۵۰ ب.ظ)، :)nafas (۱۳-۰۱-۹۶, ۰۶:۴۳ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۳-۰۱-۹۶, ۰۷:۰۵ ب.ظ)، salina (۱۷-۰۵-۹۶, ۱۱:۵۷ ب.ظ)، "Ava" (۰۸-۱۲-۹۵, ۰۷:۰۲ ب.ظ)، ژوان (۱۷-۰۲-۹۶, ۰۱:۵۲ ق.ظ)، !!Tina!! (۰۸-۰۹-۹۶, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۲۹-۰۸-۹۶, ۰۷:۱۸ ب.ظ)، Elesa (۲۷-۰۳-۹۶, ۰۵:۴۲ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۰۸-۰۱-۹۶, ۰۳:۰۶ ب.ظ)، دلسا موسوی (۱۷-۰۳-۹۶, ۱۲:۳۲ ق.ظ)، Atoosa Rad (۲۲-۰۳-۹۶, ۰۸:۵۵ ب.ظ)، alirezaa_shah (۱۸-۰۲-۹۶, ۰۷:۳۷ ب.ظ)، kiyani (۲۱-۰۲-۹۶, ۰۳:۴۹ ب.ظ)، taranomi (۱۰-۱۱-۹۶, ۱۰:۴۲ ق.ظ)، maTisA (۰۵-۰۴-۹۶, ۰۴:۵۵ ب.ظ)، ~Ava~ (۱۱-۰۳-۹۶, ۰۸:۱۶ ب.ظ)، "فاطیما79" (۰۲-۰۴-۹۶, ۰۳:۵۹ ب.ظ)، بهار نارنج (۱۳-۰۵-۹۶, ۱۱:۵۵ ب.ظ)، $MoNtHs OfF$ (۱۷-۰۷-۹۶, ۱۰:۲۵ ب.ظ)، donyaaall17 (۰۵-۰۴-۹۶, ۰۶:۴۸ ب.ظ)، ♥فاطیما♥ (۲۸-۰۵-۹۶, ۱۱:۵۹ ب.ظ)، نیلوفر110 (۲۷-۰۷-۹۶, ۰۲:۴۷ ب.ظ)، دختر ستاره (۰۱-۰۹-۹۶, ۰۱:۵۸ ب.ظ)، author (۲۴-۱۲-۹۶, ۱۲:۳۵ ق.ظ)، gh_81a (۱۷-۱۰-۹۶, ۰۱:۴۶ ب.ظ)، Haanaaell (۲۴-۰۱-۹۷, ۰۶:۰۴ ب.ظ)، نیـایــش (۰۷-۰۵-۹۸, ۰۳:۵۴ ب.ظ)، minaa (۳۱-۰۲-۹۹, ۰۹:۳۴ ب.ظ)، avaa_ (۱۰-۰۲-۹۸, ۰۶:۴۲ ب.ظ)، i Annahita (۲۶-۰۶-۹۸, ۰۲:۳۱ ق.ظ)، 09171273756 (۰۱-۰۳-۹۹, ۰۹:۵۶ ق.ظ)، Salma. (۳۱-۰۲-۹۹, ۰۹:۳۲ ب.ظ)، محمودی (۲۷-۰۳-۰, ۱۱:۵۷ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان